Accept
eCom
despre noi știri contact Fii partener ELKO
presă cariere

Asistent Product Manager

Responsabilități
  • Asigură suport în activitățile operaționale ale departamentului Product Management
- Asigură înregistrarea informațiilor în nomenclatorul de produse în conformitate cu cererile primite de la Product Manageri
- Asigură transmiterea ofertei săptămânale a companiei în conformitate cu calendarul stabilit
- Generează și transmite rapoarte astfel încât să asigure fluxul de informații intern necesar
- Asigură suport Product Managerilor în relația directă cu vendorii
- Înregistrează documente în aplicațiile de lucru ale companiei astfel încât să asigure acuratețea informațiilor disponibile în timp optim
  • Interacționează cu celelalte echipe din departament și cu toate departamentele din cadrul companiei
- Colaborează cu echipa de vânzări astfel încât să asigure transmiterea în timp util a facturilor de reduceri comerciale
- Colaborează cu departamentul Logistică în vederea asigurării fluxului optim de recepție marfă
- Colaborează cu departamentul financiar astfel încât să asigure înregistrarea documentelor de ordin financiar în aplicațiile companiei
  • Urmărește nivelul de realizare al obiectivelor setate
- Urmărește realizarea obiectivelor astfel încât să fie desfășurate conform calendarului setat
- Își dezvoltă continuu cunoștințele astfel încât să-și poată desfășura activitatea în cele mai bune condiții
Candidatul ideal
  • Bune abilități de organizare/planificare;
  • Orientare spre rezultate și tenacitate;
  • Spirit de echipă;
  • Responsabilitate;
  • Rezistență la stres;
  • Limba engleză la nivel conversațional scris/vorbit.
Dacă ești interesat de această oportunitate de carieră, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa hr@elko.ro, menționând în titlul email-ului denumirea poziției "Asistent Product Manager".