Site-ul nostru foloseste cookie-uri. Continuand navigarea va exprimati acordul pentru folosirea cookie-urilor, asa cum este detaliat in politica noastra de confidentialitate.
Accept
Peste 40 000 de produse IT și electronice de consum de la producători de top
eCom
despre noi știri contact Fii partener ELKO
PATCH CABLE FO LC/LC 50/125/OM3 XG 2M 6536969-2 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
6536969-2
PIGTAIL FO LC 50/125 MM OM3/LSZH 2M 6536966-2 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
6536966-2
COUPLER FO LC DPX MM ALMOND/6457567-8 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
6457567-8
PATCH PANEL FO LC DPX 24P/EMPTY 1U 1671000-8 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
1671000-8
CABLE FO RR LTBGEL BF250 12F/OM3 2-599625-3 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
2-599625-3
CABLE FO RR LTBGEL BF250 12F/9/125 OS2 2-599625-4 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
2-599625-4
CABLE FO RR LTBGEL BF250 16F/OM3 2-599626-3 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
2-599626-3
CABLE FO RR LTBGEL BF250 4F/OM3 2-599622-3 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
2-599622-3
CABLE FO RR LTBGEL BF250 4F/9/125 OS2 2-599622-4 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
2-599622-4
CABLE FO RR LTBGEL BF250 8F/OM3 2-599624-3 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
2-599624-3
CABLE FO RR LTBGEL BF250 8F/9/125 OS2 2-599624-4 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
2-599624-4
CABLE FO RR LTBGEL 24F 50/125/OM3 2-599627-3 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
2-599627-3
CONN FO SC EPOXY DPX MM/CER FERR 5504657-1 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
5504657-1
CONN FO SC EPOXY DPX SM/CER FERR 5504655-1 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
5504655-1
CONN FO SC LIGHTCRIMP+ DPX/50/125 OM2 6278080-2 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
6278080-2
SPLICE FO CORELINK SM&MM REUSE/12PCS 503577-1 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
503577-1
PIGTAIL FO LC 50/125 MM OM2/LSZH 1M 6536975-2 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
6536975-2
CONN FO SC LIGHTCRIMP+ SPX/50/125 OM2 6278079-2 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
6278079-2
CONN FO SC LIGHTCRIMP+ SPX/9/125 OS2 6693276-1 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
6693276-1
COUPLER FO LC DPX MM OM3 XG/AQUA 1-6457567-6 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
1-6457567-6
COUPLER FO LC DPX SM BLUE/6457567-4 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
6457567-4
COUPLER FO SC DPX MM OM3 XG/AQUA 2-5502776-6 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
2-5502776-6
COUPLER FO SC DPX MM ALMOND/5504640-1 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
5504640-1
COUPLER FO SC DPX SM ALMOND/1-5502776-1 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
1-5502776-1
PATCH CABLE FO LC/SC 9/125/DPX OS2 3M 6536508-3 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
6536508-3
PATCH PANEL FO SC DPX 12P/EMPTY 1U 1206138-8 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
1206138-8
PATCH PANEL FO SC DPX 24P/EMPTY 1U 1206343-4 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
1206343-4
PIGTAIL FO LC 9/125 SM OS2/LSZH 2M 6536880-2 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
6536880-2
SNAP-IN MODULE FO 3XSC/SC DPX/MM 559558-1 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
559558-1
SNAP-IN MODULE FO 6XSC/SC DPX/MM 559596-1 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
559596-1
SNAP-IN MODULE FO 3XSC/SC DPX/SM 559558-2 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
559558-2
SNAP-IN MODULE FO 6XSC/SC DPX/SM 559596-2 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
559596-2
PATCH CABLE FO LC/SC 9/125/DPX OS2 2M 6536508-2 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
6536508-2
COUPLER FO LC DPX MM OM3 XG/SL AQUA 1933286-6 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
1933286-6
CABLE FO RR LTBGEL BF250 12F/OM3 1-599625-3 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
1-599625-3
CONN FO ST LIGHTCRIMP+ SPX/50/125 OM2 6278082-1 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
6278082-1
CONN FO LC LIGHTCRIMP+ SPX/50/125 OM2 6754483-2 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
6754483-2
COUPLER FO SC DPX MM ALMOND/1-5502776-2 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
1-5502776-2
CABLE FO RR LTBGEL 8F 50/125/OM3 1-599624-3 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
1-599624-3
CONN FO LC LIGHTCRIMP+ SPX/50/125 OM3 6754483-4 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
6754483-4
NET ACC CABLE MANAGEMENT PANEL/1.75D 1375159-1 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
1375159-1
COUPLER FO SC DPX MM ALMOND/5504640-2 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
5504640-2
CABLE FO STEARMGEL 4F 50/125/OM3 2-1716219-3 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
2-1716219-3
PATCH CABLE FO LC/LC 50/125/DPX OM2 5M 6536502-5 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
6536502-5
PATCH CABLE FO 24F 50/125/OM2 2-1593042-1 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
2-1593042-1
PATCH CABLE FOSM LC/PC-LC/PC/DPX TUN 1M 6536501-1 COMMSCOPE
AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
6536501-1