Site-ul nostru foloseste cookie-uri. Continuand navigarea va exprimati acordul pentru folosirea cookie-urilor, asa cum este detaliat in politica noastra de confidentialitate.
Accept
Peste 40 000 de produse IT și electronice de consum de la producători de top
eCom
despre noi știri contact Fii partener ELKO

COUPLER FO SC DPX MM OM3 XG/AQUA 2-5502776-6 COMMSCOPE

  • Cod ELKO
    1164058

SC Duplex Adapter, MM [OM3] XG Plastic/Ceramic, Clip/Screw, Aqua (moq=10pcs)

  • Unit Gross Weight
    0.06kg
  • Unit Net Weight
    0.05kg
  • Unit Brutto Volume
    0.00009cubm
  • Description2
    FO COUPLER SC DUPLEX MM OM3 XG PLASTIC/CERAMIC AQUA
  • Fiber Optic Product Type
    Coupler
Specificațiile, imaginile și echipamentele pot fi modificate de către producător fără notificare prealabilă.