Site-ul nostru foloseste cookie-uri. Continuand navigarea va exprimati acordul pentru folosirea cookie-urilor, asa cum este detaliat in politica noastra de confidentialitate.
Accept
Peste 40 000 de produse IT și electronice de consum de la producători de top
eCom
despre noi știri contact Fii partener ELKO

I/O CONVERTER MEDIA 10/100TX/TO FX IMC-101-S-SC-T MOXA

  • Cod ELKO
    1165679

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, single mode, SC fiber connector, -40 to 75°C
•10/100BaseT(X) auto-negotiation and auto-MDI/MDI-X
•Link Fault Pass-Through (LFP)
•Power failure, port break alarm by relay output
•Redundant power inputs
•-40 to 75°C operating temperature range (T models)
•Designed for hazardous locations (Class 1 Div. 2/Zone 2, IECEx)

  • Unit Gross Weight
    0.83kg
  • Unit Net Weight
    0.63kg
  • RJ45
    1
  • Unit Brutto Volume
    0.0015cubm
Specificațiile, imaginile și echipamentele pot fi modificate de către producător fără notificare prealabilă.