Site-ul nostru foloseste cookie-uri. Continuand navigarea va exprimati acordul pentru folosirea cookie-urilor, asa cum este detaliat in politica noastra de confidentialitate.
Accept
Peste 40 000 de produse IT și electronice de consum de la producători de top
eCom
despre noi știri contact Fii partener ELKO

I/O DEVICE SERVER SERIAL 1P/NPORT IA-5150I-M-SC MOXA

  • Cod ELKO
    1165729

1-port RS-232/422/485 device server with 1 100BaseF(X) multi-mode fiber port (SC connectors) and 2 KV optical isolation, 0 to 55°C operating temperature

  • Socket modes: TCP server/TCP client/UDP
  • Patented ADDC® (automatic data direction control) for 2-wire and 4-wire RS-485
  • Cascading Ethernet ports for easy wiring (applies only to RJ45 connectors)
  • Redundant DC power inputs
  • Warning by relay output and e-mail
  • 10/100BaseTX (RJ45) or 100BaseFX (single mode or multi-mode with SC connector)
  • IP30-rated housing
  • Unit Gross Weight
    0.7kg
  • Unit Net Weight
    0.36kg
  • SC
    1
  • Unit Brutto Volume
    0.002cubm
  • Power supply requirements
    12 to 48 VDC; 339 mA @ 12 V
Specificațiile, imaginile și echipamentele pot fi modificate de către producător fără notificare prealabilă.