Site-ul nostru foloseste cookie-uri. Continuand navigarea va exprimati acordul pentru folosirea cookie-urilor, asa cum este detaliat in politica noastra de confidentialitate.
Accept
Peste 40 000 de produse IT și electronice de consum de la producători de top
eCom
despre noi știri contact Fii partener ELKO

NET SWITCH MODULE 100FX ST 2P/+4P(TX) PM-7200-4MST2TX MOXA

  • Cod ELKO
    1165735

Fast Ethernet Module with 4 multi-mode 100BaseFX ports with ST connectors and 2 10/100BaseT(X) ports with RJ45 connectors

  • Unit Gross Weight
    0.5kg
  • Unit Net Weight
    0.4kg
  • ST
    4
  • 10Base-T / 100Base-TX
    2
  • Unit Brutto Volume
    0.002cubm
Specificațiile, imaginile și echipamentele pot fi modificate de către producător fără notificare prealabilă.