Site-ul nostru foloseste cookie-uri. Continuand navigarea va exprimati acordul pentru folosirea cookie-urilor, asa cum este detaliat in politica noastra de confidentialitate.
Accept
Peste 40 000 de produse IT și electronice de consum de la producători de top
eCom
despre noi știri contact Fii partener ELKO

NET SWITCH 8PORT 10/100M SC/EDS-208A-M-SC MOXA

  • Cod ELKO
    1170342

10/100BaseT(X) (RJ45 connector), 100BaseFX (multi/single-mode, SC or ST connector)
Redundant dual 12/24/48 VDC, 18 to 30 VAC power inputs
IP30 aluminum housing
Rugged hardware design well suited for hazardous locations (Class 1 Div. 2/ATEX Zone 2), Transportation (NEMA TS2/ EN 50121-4/e-Mark), and maritime environments (DNV/GL/LR/ABS/NK)
-40 to 75°C operating temperature range (T models)

  • Unit Gross Weight
    0.375kg
  • Unit Net Weight
    0.275kg
  • Shipping box quantity
    1
  • SC
    1
  • RJ45
    7
  • IEEE 802.3
    Yes
  • IEEE 802.3u
    Yes
  • IEEE 802.3x
    Yes
  • 10Base-T / 100Base-TX
    7
  • 100Base-FX
    1
  • Unit Brutto Volume
    0.0016cubm
  • Dimensions
    50 x 115 x 70 mm
  • Power supply requirements
    0.17 A @ 24 V; 12/24/48 VDC (9.6 to 60 VDC)
  • DIN Rail
    Yes
Specificațiile, imaginile și echipamentele pot fi modificate de către producător fără notificare prealabilă.