Site-ul nostru foloseste cookie-uri. Continuand navigarea va exprimati acordul pentru folosirea cookie-urilor, asa cum este detaliat in politica noastra de confidentialitate.
Accept
Peste 40 000 de produse IT și electronice de consum de la producători de top
eCom
despre noi știri contact Fii partener ELKO

NET MODULE SFP LC 0.5KM/SFP-1GSXLC-T MOXA

  • Cod ELKO
    1170530

IEEE 802.3z compliant
Differential LVPECL inputs and outputs
TTL signal detect indicator
Hot pluggable LC duplex connector
Class 1 laser product, complies with EN 60825-

  • Unit Gross Weight
    0.05kg
  • Unit Net Weight
    0.028kg
  • Shipping box quantity
    1
  • LC
    1
  • SFP
    1
  • Unit Brutto Volume
    0.0002cubm
Specificațiile, imaginile și echipamentele pot fi modificate de către producător fără notificare prealabilă.